SimCity "5" - Jak odemknout katastrofy

4. února 2017 v 7:05 | Gilandhel |  Ostatní hry
Ve hře SimCity je několik katastrof, které se náhodně spouští. Můžete si je ale i odemknout a poté spustit záměrně. Jedná se o katastrofy: Déšť meteorů, Zemětřesení, Setkání s Ufo, Velký ještěr, Tornádo, Útok zombie (s datadiskem Cities of Tomorrow přibude ještě Mimozemšťan 6).Některé lze odemknout snadno, u jiných se potrápíte, jako např. já u Zemětřesení... Každou katastrofu však odemknete po získání tajného úspěchu. Co je potřeba se vlastně dozvíte až po odemčení... :D

Déšť meteoritů
Tuto katastrofu zíkáte, když postavíte letiště a za jeden den k vám přiletí 200 turistů a více.


Zemětřesení
Spousta stránek na téma katastrof v SimCity říká, že je třeba vytěžit 100t uhlí nebo rudy v jednom městě, stějně tak je to napsané na úspěchu, který katastrofu odemyká (to je vidět, jen když úspěch získáte). Snažila jsem se dlouho a neúspěšně katastrofu odemknout. Nikde jsem ale na zmíněných stránkách nenašla zmínku, že máte ne vytěžit 100t, ale těžit 100t denně! Ale naštěstí mě to napadlo a dosáhla toho, že jsem začla těžit 100t uhlí denně a voila, úspěch získán, katastrofa odemknuta.
Mimochodem, koukala jsem i na některá videa, jak úspěch zíkat, VÁŽNĚ to nikde není!!


Setkání s Ufo
Odemknutí této katastrofy je časově náročné, musíte mít Univerzitu s průmyslovou školou (což samo o sobě zabere dost času) a vyzkoumat Velké dílo Vesmírného centra. Pak už JEN :D potřebujete 1 milion, abyste ho mohli postavit. Jakmile dodáte jakoukoli surovinu, máte odemknuto.


Velký ještěr
Musíte mít spalovnu odpadů a spálit 100t odpadu. Souvisí to se spalovnou, protože právě tam ještěr vždy míří... :D


Tornádo
Tato katastrofa je kromě ještěra nejjednodušší, prostě vylepšíte větrnou elektrárnu o všechny turbíny.


Útok zombie
Tuto katastrofu ještě nemám, ale dle informací na internetu je potřeba tohle: "Přidat diagnostickou laboratoř k nemocnici a mít 15 úmrtí za den."
Je tedy třeba mít univerzitu s vědeckou školou, přidat tu laboratoř, která se tím automaticky odemkne a dosáhnout 15 úmrtí za den. Problém je, že je to těžší než to vypadá. Zkoušela jsem nemocnici vypnout a při úmrtí 19 za den zase zapnout ale nepovedlo se... Ale se zkušeností s drony jsem si uvědomila, že možná stačí počkat na konec dne a... nepovedlo se.


Mimozemšťan 6
Přibude s datadiskem Město budoucnosti.


Je potřeba Vyrábět 200 dronů za den a přenášet přes 800 ControlNetu. Musíte mít Továrnu OmegaCo a mít z ní zisky přes 12 000 simoleonů, poté si postavte ústředí, vylepšete ji, abyste k továrně mohli přistavět montážní linky dronů a pak už jen zařiďte, abyste vyráběli 200 a více dronů denně. Pro ControlNet stačí mít akademii. Po skončení pracovního dne se vám odemkne onen úspěch a s ní katastrofa.

 


Komentáře

1 Terfinne Terfinne | Web | 8. února 2017 v 12:34 | Reagovat

Tééda, vypadá to moc zajímavě.... Já bohužel SimCity nikdy nehrála, jen klasické The sims, ale vypadá to v celku dobře.. ;) :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama