Zazík a já?

1. března 2010 v 12:33 | Gilandhel |  Mé potrhlé já?
Na blogu jedné mé blogkamarádky se objevil dost supr článek o veselých příhodách z její školy... Hlášky ze 4.b a mě to připomělo, příhody co jsem prožívala s kamarádkou ještě na základní škole s novým učitelem Dějepisu přezdívaným Zazík... To kvůli příjmení...

Měli jsme ho jen půl roku, protože přišel na školu, když jsme byli v polovině deváte třídy. Měl moc pěknej zadek, tak jsem s kámoškou pod záminkou, že studujeme dějepis chodili za ním a okukovali ho. :)

Byli jsme nejhorší třída na škole, aspoň tak to tvrdili učitelé a Tomášek, když nás měl první hodinu, byl ještě hezky naivní, protože když zatvonilo, řekl že si o tom co v hodině probíral máme doma přečíst v učebnicích. Já se naklonila ke kámošce a řekla: ,,Tos uhod..." Chudák Tomášek mě slyšel, protože jsme sedávali v první lavici, ale jen se pousmál a odešel ze třídy... :)

Pak už nic takového nezkoušel, ale ja a Anča jsme měli jinou zábavu... Když jsme si pak měli vždycky psát poznámky do sešitu, něco jako výtah z učebnic, tak jsme nic pracně nehledali a opisovali z jeho poznámek... Většinou nechával otevřený sešit na stole před námi. Jednou si i všiml, že to opisujeme od něj a místo, aby nás vyhuboval otočil ten sešit směrem k nám... x)

Ty časy mi občas chybí, ale vážně jen občas a ne kvůli spolužákům...
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama