Cíle cesty: Zábava!

8. března 2010 v 11:05 | Gilandhel |  The Sims 2

Šťastnou cestu!

Vaši Simíci mohou vybírat mezi třemi předvytvořenými lokalitami. Případně můžete vytvořit vlastní destinace. Ať už se rozhodnou vyzkoušet exotické chutě Dálného východu, odpočívat v klidu hor nebo chytat bronz v ostrovním ráji, naleznou zábavu.

Vesnice Takemizu
Na Dálném východě přivítají vaše Simíky klidné zenové zahrady a místní lahůdky. Ať už budou vedle bonsají cvičit taj-či, vychutnávat si šálek čaje nebo pokušet své štěstí ve stolní hře madžong, je dovolená ve vesnici Takemizu ideální pro Simíky, kteří trpí stresem materialistického života. Zamluvte výlet ještě dnes a nechte se odvést do oázy klidu.

Trojjazersko
Vyjeďte si do přirozeného prostředí Trojjazerska, ryzího vysokohorkého rekreačního místa. Tato destinace protkaná nádhernými modrými jezery a vonícími borovicemi nabízí spostu aktivit pro Simíky milující pohyb v přírodě. Vaši Smíci si na čerstvém horském vzduchu užijí házení sekyrkou, souboj na kládách nebo večery u táborového ohně. Následně mohou Simíci uvolnit své unavené svaly a zbavit se svých starostí v přírodních horkých pramenech. Vraťte se do rukou matky přírody v oblasti Trojjazersko.
Ostrov Twikkii
Ostrov Twikkii s nádhernými plážemi a bujnými tropickými zahradami si přímo říká o strávení dovolené. Pošlete Simíky, aby si užívali nekonečného slunění, hradů z písku a plavání a přihlaste je k zábavným výletům zahrnujícím parasailing, jázdu na lodi s proskleným dnem nebo vyhlídkový let helikoptérou. Odveďte na chvíli Simíky z jejich každodenního pracovního rytmu od devíti do pěti a nechte je odpočinout na ostrově.
Zdroj textu: Návod přiložený ke každé originální hře
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama